Wiosenne otwarte warsztaty językowe dla dzieci i dla dorosłych

Zapraszamy na otwarte i bezpłatne warsztaty językowe już 21 marca, w godzinach 10.00-12.00. W tym czasie planujemy aż dwa równoległe wydarzenia!!

Warsztaty dla dzieci poprowadzi Pani Rebecca z USA. To wyjątkowa okazja dla dzieci w różnym wieku, by doświadczyć spotkania oraz wspólnej zabawy z native speakerem.

Dla młodzieży i dorosłych przygotowaliśmy konwersacje w języku angielskim, prowadzenie: Pani Allison z Kanady i Pani Danica z USA. Jeżeli chcesz poćwiczyć konwersację, poszerzyć zakres słownictwa i przełamać barierę językową – to zajęcia dla Ciebie!

Same zajęcia będą trwały 60 min., ale w formule spotkania przewidziany jest również czas na swobodną, indywidualną rozmowę z lektorami.

Poznaj nas i nasze metody pracy! Odkryj, że uczenie się języka może być prawdziwą przygodą!

Na zajęcia obowiązują wcześniejsze zapisy w sekretariacie szkoły lub pod nr tel.: 502 461 334.