馃嚞馃嚙 Pr贸bny egzamin FCE 馃摑

Zapraszamy wszystkich ch臋tnych na pr贸bny egzamin FCE, kt贸ry odb臋dzie si臋 ju偶聽2 kwietnia 2022, o godz. 9.00.聽

W ubieg艂ych  latach udzia艂 w egzaminie pr贸bnym by艂 bezp艂atny. W tym szczeg贸lnym czasie, przez wzgl膮d na sytuacj臋 mi臋dzynarodow膮, zdecydowali艣my si臋 wprowadzi膰 op艂at臋 w wysoko艣ci 50 z艂. Zebrane 艣rodki zostan膮 w ca艂o艣ci przeznaczone na pomoc dzieciom z Ukrainy ucz膮cym si臋 w Mi臋dzynarodowej Szkole Podstawowej Regent College.

Rejestracji na egzamin pr贸bny nale偶y dokona膰 do 31 marca 2022 r. w sekretariacie szko艂y lub mailowo pod adresem: biuro@regent.edu.pl

Wszystkim z Pa艅stwa, kt贸rzy przymierzaj膮 si臋 do egzaminu w tym roku, polecamy przyst膮pienie do egzaminu pr贸bnego. Jest to najlepszy spos贸b, by zmierzy膰 si臋 z zadaniami oraz czasem w warunkach egzaminacyjnych!