🇬🇧 Próbny egzamin FCE 📝

Zapraszamy wszystkich chętnych na próbny egzamin FCE, który odbędzie się już 2 kwietnia 2022, o godz. 9.00.

W ubiegłych  latach udział w egzaminie próbnym był bezpłatny. W tym szczególnym czasie, przez wzgląd na sytuację międzynarodową, zdecydowaliśmy się wprowadzić opłatę w wysokości 50 zł. Zebrane środki zostaną w całości przeznaczone na pomoc dzieciom z Ukrainy uczącym się w Międzynarodowej Szkole Podstawowej Regent College.

Rejestracji na egzamin próbny należy dokonać do 31 marca 2022 r. w sekretariacie szkoły lub mailowo pod adresem: biuro@regent.edu.pl

Wszystkim z Państwa, którzy przymierzają się do egzaminu w tym roku, polecamy przystąpienie do egzaminu próbnego. Jest to najlepszy sposób, by zmierzyć się z zadaniami oraz czasem w warunkach egzaminacyjnych!