Wznawiamy kursy w trybie online

Szanowni Rodzice, Drodzy Słuchacze!

Od wtorku 24 marca wznawiamy wszystkie kursy i zajęcia indywidualne  w trybie online na naszej platformie e-learningowej Classroom.

Jest to program, z którego możemy korzystać na komputerach stacjonarnych, laptopach, tabletach oraz smartfonach. Na urządzeniach mobilnych można z niego korzystać instalując dodatkowo aplikację o tej samej nazwie -Classroom.

Rekomendujemy korzystanie z tej aplikacji za pomocą laptopa lub komputera stacjonarnego.

Classroom to jedna z usług G Suite dla Szkół i Uczelni oferowanej przez firmę Google, czyli zintegrowanego rozwiązania do komunikacji i współpracy, w ramach którego Google oferuje naszej szkole hostowane usługi poczty e-mail, kalendarza i czatu.

Aby korzystać z usługi G Suit dla Szkół i Uczelni, w tym z programu Classroom należy posiadać:

• login, który jest także adresem poczty email i ma postać: imie.nazwisko@regent.edu.pl (nie używamy polskich znaków)
  • hasło składające się co najmniej z 8 znaków.

W dniu 23 marca otrzymają Państwo sms, na podany w umowie numer telefonu, z loginem i hasłem tymczasowym.

W JAKI SPOSÓB ROZPOCZYNAMY KORZYSTANIE Z USŁUGI? PRZYTAJ WSZYSTKIE INFORMACJE PONIŻEJ ZANIM PRZEJDZIESZ DO LOGOWANIA SIĘ W KROKU PIERWSZYM.

Krok 1.

Klikając w poniższy przycisk będą Państwo przekierowani do aplikacji Classroom. Program otworzy się w nowej zakładce przeglądarki (wskazane jest korzystanie z przeglądarki Chrome – jeżeli nie masz kliknij aby pobrać

Krok 2.

Po kliknięciu przycisku powyżej, należy wpisać login i hasło, które otrzymali Państwo w wiadomości sms od szkoły Regent.

Po akceptacji regulaminu usługi, należy podać własne hasło, które odtąd będzie obowiązywało przy każdym logowaniu.

Krok 3

Po zalogowaniu się na konto (krok 2), należy przyjąć zaproszenie do grupy kursowej.

Krok 4

W przypisanej dla Państwa grupie w Classroom, od dnia 24.03 będą odbywać się zajęcia video z nauczycielami (na żywo), zgodnie z dotychczas obowiązującym harmonogramem zajęć.

POMOC TECHNICZNA

W przypadku jakichkolwiek trudności z zalogowaniem się do aplikacji prosimy o kontakt pod numer telefonu 502 461 334.

Prosimy obejrzeć film instruktażowy jak korzystać z aplikacji Classroom.