Listopadowa promocja na zaj臋cia indywidualne

Proponujemy Pa艅stwu nie tylko Black Friday, ale ca艂y Black Month!

Przy zakupie 10 lekcji indywidualnych z lektorami z USA, oferujemy rabat w wysoko艣ci 30%.

Na zaj臋cia indywidualne mo偶e zapisa膰 si臋 ka偶dy, nawet bez znajomo艣ci podstaw j臋zyka angielskiego!

Codziennie obserwujemy, jak takie lekcje聽pomagaj膮 w prze艂amaniu bariery komunikacyjnej. Pozwalaj膮 zamieni膰 przys艂owiowe 鈥瀢kuwanie s艂贸wek鈥 w do艣wiadczenie spotkania z drugim cz艂owiekiem oraz kultur膮 kraju, z kt贸rego pochodzi.

Dlaczego warto uczy膰 si臋聽u nas?

馃巸 od 21 lat uczymy angielskiego z certyfikowanymi lektorami z USA, kt贸rych sami rekrutujemy i szkolimy,

馃巸 wielu S艂uchaczy w艂a艣nie dzi臋ki Regent College zbudowa艂o odwag臋 j臋zykow膮 oraz p艂ynno艣膰 m贸wienia w聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽codziennych sytuacjach,

馃巸 zapewniamy kontakt z prawdziw膮, ameryka艅sk膮 kultur膮 oraz w 100% autentyczny i 偶ywy j臋zyk angielski,

馃巸 zapewniamy mo偶liwo艣膰 nauki w grupach oraz indywidualnie, dla dzieci i doros艂ych, na wszystkich poziomach zaawansowania,

馃巸 zaj臋cia prowadzimy zar贸wno stacjonarnie, jak i online.

Zapraszamy do zapis贸w na indywidualne zaj臋cia z native speakerami. Oferujemy konwersacje na wszystkich poziomach zaawansowania, sprawdzone materia艂y dydaktyczne, zaj臋cia stacjonarne lub online, dla dzieci i doros艂ych.