Zapisz się na testy YLE

Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy zaproponować Państwa dzieciom możliwość zdawania testu YLE. Jest to test proponowany przez Uniwersytet Cambridge na trzech poziomach zaawansowania, podchodząc do egzaminu kandydaci otrzymują certyfikat Uniwersytetu Cambridge English.

W zależności od stopnia zaawansowania dziecka, nauczyciel prowadzący grupę może dobrać poziom testu (YLE Starters, YLE Movers, YLE Flyers) odpowiednio do wiedzy i umiejętności dziecka. Testy są tak skonstruowane, że dziecko zawsze otrzymuje wynik pozytywny w postaci ilości tarcz za poszczególne umiejętności i zawsze otrzymuje certyfikat Cambridge, który jest uroczyście wręczany.

Test będzie przeprowadzony w Centrum Egzaminacyjnym REGENT w tym roku szkolnym dnia 17 czerwca 2017. Wszystkich zainteresowanych proszę o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie szkola.regent.edu.pl i dostarczenie go do biura Regent do 10 maja br.

Zorganizujemy również nieodpłatne zajęcia przygotowujące do YLE w ramach kursu w szkole REGENT w czerwcu – po zakończeniu zajęć, dla chętnych uczniów.

Zapraszamy do skorzystania z oferty. Centrum Egzaminacyjne Regent College

GWARANTUJEMY:

* Certyfikat Uniwersytetu Cambridge

* Doskonałe podstawy w posługiwaniu się językiem angielskim

* Dobrą zabawę

* Nagrodę dla każdego